Plastové palubky Color

Nejběžnější druh plastových palubek pro podbití střech a fasádu jsou palubky Color. Jde o ekonomické řešení, vhodné spíše na chaty a drobné zahradní stavby, sokly budov. Barva není UV stabilizovaná a je třeba počítat s tím, že v průběhu let se projeví blednutí odstínu, zejména u tmavších barev. Správným použitím plastových palubek tomu lze předejít. Vhodné jsou zejména na podbití střech, kde jsou chráněné před přímým sluncem. S úspěchem je lze použít v interiéru. 

Plastové palubky Color tvoří systém včetně dokončovacích prvků, jako jsou rohy, zakládací lišty a další profily. Podrobný popis použití naleznete v návodu.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 19 ze 19 produktů
Zobrazeno 1 - 19 ze 19 produktů

Plastové palubky Color představují levné řešení podbití střech a fasády zahradních staveb.

Plastové palubky Color jsou určené pro podbití střech, omezeně i na fasády, zejména dočasných a zahradních staveb. Plastové palubky Color se vyrábí v 10 barvách, při čemž na fasády jsou vhodné pouze světlé odstíny. Platí, čím tmavší odstín, tím je náchylnější ke změnám barevnosti. Mezi hlavní přednosti palubek Color patří nízká pořizovací cena a snadná montáž svépomocí. Na rozdíl od dřevěných palubek nepodléhají hnilobě a dřevokaznému hmyzu, neobsahují suky, které mohou vypadávat. Nemusí se cyklicky natírat, odpadá údržba a opět tedy šetří náklady. V případě znečištění lze plastové palubky jednoduše opláchnout vodou.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.