Plastové palubky Color

Nejběžnější druh plastových palubek pro fasádu a podbití střech. Jde o ekonomické řešení, vhodné spíše na chaty a drobné zahradní stavby, případně podbití. Barva není UV stabilizovaná a je třeba počítat s tím, že v průběhu let se projeví blednutí odstínu, zejména u tmavších barev. Nicméně i tak, za vynaložené prostředky skýtají dobrou užitnou hodnotu.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 19 ze 19 produktů
Zobrazeno 1 - 19 ze 19 produktů

Plastové palubky Color představují levné řešení podbití střech a fasády zahradních staveb.

Plastové palubky Color jsou určené pro podbití střech, omezeně i na fasády, zejména dočasných a zahradních staveb. Plastové palubky Color se vyrábí v 10 barvách, při čemž na fasády jsou vhodné pouze světlé odstíny - odolnost UV záření je u tmavých odstínů omezená. Mezi hlavní přednosti palubek Color patří nízká pořizovací cena, snadná montáž a na rozdíl od dřevěných odolnost hnilobě a dřevokaznému hmyzu a nulová následná údržba. Nemusí se nijak natírat a opět tedy šetří náklady.

Plastové palubky Color tvoří systém včetně dokončovacích prvků, jako jsou rohy, zakládací lišty a další profily. Lze je použít i v interiéru, pokud není překážkou reliéfní vzhled dokončené plochy.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.