Vnitřní plastové parapety

Plastové vnitřní parapety nabízíme ve třech cenových skupinách. Obyčejné s PVC folií, střední třídu opatřené folií Alfa a parapety s UV odolnou renolitovou folií. Dřevotřískové parapety mají na výběr z různých druhů bočních ukončení. Od běžných plastových krytek, až po vytvoření ABS hrany.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 32 ze 32 produktů
Zobrazeno 1 - 32 ze 32 produktů

Moderní řešení představují plastové parapety

Užití plastu ve stavebnictví je stále více rozšířené a platí to i pro plastové parapety. Tyto plastové parapety skýtají celou řadu výhod. Jsou lehké, voděodolné, pevné a snadno se dají řezat na míru. Plastové parapety se dodávají potažené designovou folií v široké paletě vzorů. Samozřejmostí je délkový přířez, ale i šířkový. Plastové parapety se bočně ukončují PVC krytkou.

A právě povrchová folie respektive její vlastnosti, jako otěru odolnost, UV stabilita barev, reliéfní povrch, je to, co dělá na plastovému parapetu cenu. Dodáváme tři druhy folií. PVC folie je řešení spíše ekonomické, Alfa folie je vhodná i do bytových domů a renolitová folie, léty ověřená, je to nejlepší co lze v dané kategorii plastových parapetů pořídit. Navíc tato folie se ve stejných dekorech používá na plastová okna, plastové fasádní palubky, nebo i plotovky.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.