Plastové plotovky

Plastové plotovky jsou náhradou za klasické dřevěné pláňky. Výhodou je, že nevyžadují cyklické nátěry a odolávají dalším „škůdcům“ dřevěných plotů – houbám a hnilobě. Plastové plotovky dodáváme krácené, dle vašich požadavků. Umíme i realizovat zaoblení plotovky a osazení obloukovou krytkou.  

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 22 ze 22 produktů
Zobrazeno 1 - 22 ze 22 produktů

Plastová plotovka je alternativou klasické dřevěné.

Každý, kdo má dřevěný plot ví, že jedině pravidelnou údržbou, může prodlužovat jeho životnost. To je samozřejmě nejen pracné, ale i drahé. Alternativou je plastová plotovka. Ta se hodí zejména jako výplň plotových polí mezi zděnými sloupky. Plastová plotovka je odolná povětrnostním vlivům, plísním, mechům a hnilobě. Pochopitelně ani dřevokazný hmyz již není nepřítelem. Plastová plotovka vykazuje dlouhou životnost a v porovnání s dřevěnou nevyžaduje údržbu, tedy ani náklady.

Probarvená plastová plotovka má přece jen nevýhodu, a to je mírná ztráta barevnosti vlivem UV záření. To se však netýká foliované plastové plotovky. Ta je potažená UV záření odolnou renolitovou folií, která věrně imituje barvu i reliéf přírodního dřeva. V nabídce jsou základní odstíny, ale lze pořídit jakýkoliv design, který je shodný s designem používaným výrobci plastových oken.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.