WPC ploty

WPC ploty jsou  vyrobené z kompozitního materiál, tvořící plast a dřevěné piliny. Takto vyrobený materiál má odolnosti plastu (nepodléhá  hnilobě, houbám, hmyzu) a vlastnosti dřeva – UV odolnost a příjemný vzhled. WPC plotovky dodáváme ve dvou základních formách – jako prkna pro výstavbu „ohrad“ a jako profilovanou lamelovou desku, pro neprůhledné ohrazení.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů
Zobrazeno 1 - 16 ze 16 produktů

Dřevoplastové ploty mají atraktivní vzhled a jsou zárukou dlouhé životnosti.

Kompozitní materiály (WPC) jsou vyrobeny ze směsi dřevěných pilin a plastu. Výsledný materiál DuoFuse přebírá dobré užitné vlastnosti obou komponentů. Dřevoplastové ploty mají neotřelý atraktivní design, blízký přírodním materiálům. Na rozdíl od nich však dřevoplastové ploty nevyžadují drahou a pracnou cyklickou údržbu – natírání. Rovněž odolnost proti dřevokaznému hmyzu, plísním a hnilobě vykazují dřevoplastové ploty stoprocentní. I když pořizovací náklady jsou vyšší, s přibývajícími léty, kdy se nemusí dřevoplastové ploty ošetřovat, se investice začne vyplácet.

Povrchová úprava všech prvků je kartáčované jemné vroubkování. Dřevoplastové ploty mají v základní nabídce varianty neprůhledného oplocení a oplocení typu ohrada. Zpracování na stavbě je jednoduché, běžným nářadím – přímočarou pilou a aku šroubovákem.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.