Pouzdro Scrigno Kit 1235-1635mm, pro sádrokarton

Pouzdro Scrigno Kit 1235-1635mm, pro sádrokarton
18 656 Kč / ks
Sleva 37%
11 800 Kč / ks
Cena:
11 800 Kč/ks
 (18 656) Kč
Dostupnost:
skladem
Kód zboží:
P917
síla a druh příčky:
výška:
tichý doraz:
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
11 800 Kč
9 752.07 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Montážní sada Scrigno Kit umožní vestavět stavební pouzdro pro dvoukřídlé dveře přímo do konstrukce sádrokartonové příčky.

Hlavní výhodou je absence dvou těžkých plechových kapes pro dveřní křídla, běžných u jiných výrobců, to znamená snadná přeprava jen nezbytných profilů pro sestavení pouzdra. Další předností je variabilita průchodu od 1235-1635mm. Stavební pouzdro namísto klasických dveří umožní montáž posuvných, které se otevírají, zasunutím do příčky. Tím stavební pouzdro šetří místo nutné pro otevírání klasických dveří, nabízí bezbariérový prostup a uschování dveřních křídel do příčky v otevřené poloze.

Dvoukřídlé stavební pouzdro tvoří dvě jednoduchá pouzdra Scrigno Kit, které se smontují k sobě. Stavební pouzdro je vyrobeno z pozinkovaných profilů, tvořících základní kostru pro zasunuté dveře a hliníkového nadpraží s pojezdovou kolejnicí a dvěma vozíky. Tyto základní kostry se po smontování napojí na profily příčky.

Stavební pouzdro Scrigno Kit je určeno pouze pro sádrokartonové příčky o síle 100, nebo 125mm. Čistá průchozí výška po obložení dveřní obložkou je 1970, nebo 2100mm, průchozí šíře pak 1235, 1435, nebo 1635mm.

Stavební pouzdro je možné doplnit o tichý doraz, který zabraňuje prudkému přibouchnutí dveří. Pouzdro o podchozí výšce 2100mm má termín dodání 10-14 dní.

Posuvné dveře včetně obložek dodáváme rovněž - viz. kapitola interiérové dveře.

photo
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava ze skladu zdarma po celé ČR
Dopravu u vybraných produktů zajišťuje přímo výrobce, nebo distributor. Produkty s touto dopravou vám dovezeme kamkoli po České republice zcela zdarma. Podmínkou je úhrada objednávky převodem. Orientační cena dopravy je ZDARMA.
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.