Půdní schody Oman Polar Plus Rozměr schodů: 600x1200mm

Půdní schody Oman Polar Plus
11 207 Kč / ks
Cena:
11 207 Kč/ks
Dostupnost:
28 dní
Kód zboží:
P2044_12:4_
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
11 207 Kč
9 261.98 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Zateplené půdní schody Polar Plus se mají oproti běžným schodům Polar řadu vylepšení. Počínaje jinou konstrukcí zámku, přes trojité těsnění, dvě teleskopické madla s brzdícím systémem pro skládání žebříku. Schody Polar mají ze všech schodů Oman nejlepší izolační vlastnosti, U víka =0,36W/m2K, třída těsnosti 4.

Půdní schody jsou celodřevěné složené ze třech hlavních dílů. Dřevěného rámu o výšce 170mm s trojitým těsněním, zatepleného víka a vlastního žebříku. Zateplené víko s trojitým těsněním obsahuje polystyrénovou izolaci a je oboustranně opatřeno bílou HDF deskou. Víko obsahuje kovový zámek nové konstrukce s obvodovým dvojbodovým zamykáním.

Na víku je rovněž namontován složený třídílný žebřík, jehož druhý a třetí díl je při sklápění brzděn pružinami ukrytými v madlech. Po obou stranách žebříku se tedy nachází teleskopická madla. Půdní schody jsou opatřeny párem ocelových pružin, které brzdí víko při otevírání a napomáhají při zavírání.

Půdní schody Plus se vyrábí ve 2 půdorysných rozměrech, a světlé výšce max. 2800mm. Stavební otvor doporučujeme o 10-20mm větší, než je udávaný rozměr schodů. Pro menší světlé výšky místností, je možno žebřík seříznout. Maximální přípustná zátěž je 160kg.

Půdní schody jsou zateplené 80mm polystyrénu, U víka =0,36W/m2K. Součástí dodávky jsou maskovací lišty kolem otvoru a stahovací tyč.

Schody doporučujeme před používáním opatřit dalším ochranným nátěrem, prodloužíte tak jejich životnost. Použité dřevo má certifikaci FSC - zdravého lesního hospodaření. Schody odpovídají normě EN14975.

photophoto
Parametry
síla izolace:
80mm
vhodné pro:
běžné použití
typ zateplení:
Polar
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava zdarma po celé ČR
Tento produkt vám dovezeme kamkoli po České republice zcela zdarma.  Orientační cena dopravy je ZDARMA.
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.