Sklolaminátové vlnité role

Hlavní výhodou sklolaminátových vlnovek je jejich maximální délka 30m. Z této role vám délkově uřízneme krytinu na míru. Zastřešení tak bude v jediném kuse. Tyto hobby vlnovky se používají na zastřešení zahradních staveb a přístřešků.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 6 ze 6 produktů
Zobrazeno 1 - 6 ze 6 produktů

Sklolaminátová střešní vlnovky pro vaše zahradní stavby.

Vcelku rozšířeným způsobem pokrývání zahradních staveb je pomocí trapézových nebo sklolaminátových krytin. Sklolaminátové vlnovky představují technicky jednoduchý a levný způsob zastřešení pergol, teras, krbových posezení a různých dalších i technických staveb. Sklolaminátové vlnovky jsou odolné povětrnosti, zvládají i běžné krupobití. Levnější druhy nemají stabilizaci proti slunečnímu záření, a vlivem UV záření dochází k degradaci vlnovky.

Sklolaminátové vlnovky však můžou být opatřena i UV stabilizací, z toho důvodu je lépe si mírně připlatit a pořídit už kvalitnější. Životnost takovéto krytiny se ohybuje kolem 15 let. Sklolaminátové vlnovky se dodávají v rolích o různé výšce a délce až 30m. Zde je výhodou zastřešení přístřešku z jednoho kusu, maximálně dvou, čímž šetříme materiál, který by byl nutný na překrývání jednotlivých desek.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.