Dřevněné palubky

Běžné dřevěné palubky vlivem povětrnosti rychle stárnou a bez patřičné údržby pak podléhají zkáze. Tomu se snažíme vyhnout použitím exotických dřevin, které vydrží déle, ale také jsou podstatně dražší. Je zde alternativa, kterou nabízíme. Jde o tepelně upravené dřevo Thermowood a z něj vyrobené palubky Lunadeck. K nim nabízíme i konstrukční hranoly a spojovací materiál. Závoz po celé ČR.

Více informací
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů

Dřevěné terasové palubky Thermowood Vám vydrží venku min. 30let!

Je tomu tak. Dřevěné terasové palubky ošetřené technologii Thermowood bez problémů odolají povětrnosti, dřevokaznému hmyzu a hnilobě min 30let a to bez povrchové úpravy. Borovicové terasové palubky jsou opakovaně zahřívány na teplotu až 212 stupňů , při současném propařování. Díky tomu dřevěné palubky ztratí veškeré výživové látky pro hmyz, mechy a plísně a tím je zabráněno jeho napadání těmito škůdci. Navíc terasové palubky tímto procesem uzavřou buněčnou strukturu, čímž je snížena nasákavost dřeva o 50%.

Z toho důvodu, není nutno dřevěné terasové palubky natírat. Přirozenou vlastností neošetřeného dřeva je jeho šednutí. Pro odstranění šedi máme v nabídce odšeďovače Owatrol. Kdo se tomu však chce vyhnout, pak musí dřevěné palubky ošetřit ihned po montáži vodouředitelným olejovým nátěrem Aqauadecks. Nezanedbatelným efektem používání místního obnovitelného dřeva, je ochrana deštných pralesů, jejichž exotické dřevo je používáno právě na terasy.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.