Zateplené půdní schody Wippro Isotec 200 rozměr / výška: 110x70/250-260cm

Zateplené půdní schody Wippro Isotec 200
35 304 Kč / ks
Cena:
35 304 Kč/ks
Dostupnost:
21 dní
Kód zboží:
P1135_121:7_
zvětšení výšky:
kotevní šrouby:
síla stropu:
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
35 304 Kč
29 176.86 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Extrémně zateplené půdní schody Wippro Isotec 200 jsou určeny pro energeticky pasivní domy díky nadstandardní izolaci (U víka = 0,17W/m2K) a dělení tepelných mostů.

Zateplené půdní schody Wippro Isotec 200 se skládají ze žebříku, kombinovaného rámu a spodního víka. Třídílný skládací žebřík s nášlapy 360x120mm s protiskluznou úpravou je namontován na spodním víku. Toto víko se skrytými panty a dvojitým falcem obsahuje 200mm tepelné izolace. Po uzavření je víko vzduchotěsné - tř. 4. Vyklápění víka je brzděno teleskopickým madlem a pro usnadnění zavírání je opatřeno skrytým systémem pružin, takže manipulaci zvládnou snadno i ženy.

Zateplené půdní schody Wippro Isotec 200 jsou namontovány do ocelového rámu s obložením z voděodolné dřevoštěpkové desky o výšce 520mm. Na dřevěné desce se tím pádem netvoří kondenzát, což je výhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Za příplatek je možno dokoupit ruční, nebo automaticky otevírané horní víko z pozinkovaného plechu, nebo i izolované. Úkolem tohoto víka je zabránění pádu nečistot do prostoru schodiště a následného vysypání do obytného prostoru.

Zateplené půdní schody Wippro Isotec 200 jsou opatřené komaxitovým lakem v bílé barvě. Dodávají se v pěti půdorysných rozměrech a pro výšky podlaží 2500-2750mm. Za příplatek až do 3200mm. U menších výšek je nutno zkrátit žebřík přímo na stavbě. Pro minimalizování tepelných ztrát doporučujeme použití tepelně izolační těsnící set k dotěsnění stavebního otvoru. Zateplené půdní schody Isotec 200 je vhodné doplnit o tepelně izolační horní kryt.

Zateplené půdní schody Wippro splňují požární odolnost EL 30 a součinitel tepelného prostupu víka je U = 0,17W/m2K. Ve spojení s horním izolovaným krytem dokonce U = 0,13W/m2K.

Pro luxusní provoz je možno zateplené půdní schody již z výroby opatřit plně automatickým elektropohonem a to dokonce s dálkovým ovládáním.

Schody se vyrábí na zakázku na základě objednávek.

photo
Parametry
požární odolnost:
EI30
síla izolace:
200mm
vhodné pro:
energeticky pasivní domy
Návody a technické listy
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava ze skladu zdarma po celé ČR
Dopravu u vybraných produktů zajišťuje přímo výrobce, nebo distributor. Produkty s touto dopravou vám dovezeme kamkoli po České republice zcela zdarma. Podmínkou je úhrada objednávky převodem. Orientační cena dopravy je ZDARMA.
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.