Půdní schody Wippro Isotec rozměr / výška: 110x70/250-260cm

Půdní schody Wippro Isotec
27 968 Kč / ks
Cena:
27 968 Kč/ks
Dostupnost:
21 dní
Kód zboží:
P1133_121:7_
rozměr / výška:
zvětšení výšky:
kotevní šrouby:
síla stropu:
protipožární odolnost:
Počet:
-
+
ks
Cena celkem:
27 968 Kč
23 114.05 Kč bez DPH
Chcete poradit s výběrem?
Popis produktu

Půdní schody Wippro Isotec se vyznačují vysoce nadstandardním zateplením (U víka = 0,33W/m2K), které je předurčuje pro nízkoenergetické domy.

Půdní schody Wippro Isotec se skládají ze žebříku, kombinovaného rámu a spodního víka. Třídílný skládací žebřík s nášlapy 360x120mm je namontován na spodním víku. Toto víko se skrytými panty a dvojitým falcem obsahuje 100mm tepelné izolace. Po uzavření je vzduchotěsné - tř. 4. Vyklápění víka je brzděno teleskopickým madlem a pro usnadnění zavírání je opatřeno skrytým systémem pružin, takže manipulace je velmi lehká a plynulá.

Schody Wippro Isotec jsou namontovány do ocelového rámu o výšce 100mm s obložením z voděodolné dřevoštěpkové desky o výšce 320mm. Na desce se tím pádem netvoří kondenzát, což je výhodné pro nízkoenergetické domy. Za příplatek je možno dokoupit ruční, nebo automaticky otevírané horní víko z pozinkovaného plechu, nebo i izolované. Úkolem tohoto víka je zabránění pádu nečistot do prostoru schodiště a následného vysypání do obytného prostoru.

Schody Wippro Isotec se dodávají opatřené komaxitem v barvě bílé, v pěti půdorysných rozměrech a pro výšky podlaží 2500-2750mm. Za příplatek až do 3200mm. U menších výšek je nutno zkrátit žebřík přímo na stavbě.

Pro minimalizování tepelných ztrát doporučujeme použití tepelně izolační těsnící set k dotěsnění stavebního otvoru. Půdní schody Wippro Isotec je vhodné doplnit o tepelně izolační horní kryt.

Schody Wippro splňují požární odolnost EL 30 a součinitel tepelného prostupu víka je U = 0,33W/m2K. Ve spojení s horním izolovaným krytem dokonce U = 0,21W/m2K. Na objednávku lze zvýšit, pomocí speciálního horního víka, protipožární odolnost až na EL 120.

Pro luxusní provoz je možno schody Wippro již z výroby opatřit plně automatickým elektropohonem a to dokonce s dálkovým ovládáním.

Schody se vyrábí na zakázku na základě objednávek.

photo
Parametry
požární odolnost:
EI30
síla izolace:
100mm
vhodné pro:
nízkoenergetické domy
Návody a technické listy
Možnosti dopravy pro tento produkt
truck
Doprava ze skladu zdarma po celé ČR
Dopravu u vybraných produktů zajišťuje přímo výrobce, nebo distributor. Produkty s touto dopravou vám dovezeme kamkoli po České republice zcela zdarma. Podmínkou je úhrada objednávky převodem. Orientační cena dopravy je ZDARMA.
Naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem
kvalita komunikace
dodací lhůta
benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.