Stavitelné terče pod dlažbu

Stavitelné terče pod dlažbu jsou výškově nastavitelné v určitém rozsahu, což je jejich hlavní výhoda. Terén nemusí být dokonale výškově srovnaný pro realizaci dlažby. Drobné výškové rozdíly se upraví na terčích. Mají hlavu opatřenou křidélky, pro přesné osazení dlaždic. Tím je zároveň zajištěna stejná šíře spáry na celé ploše. Podstavce jsou určené pod velkoformátovou nejčastěji betonovou dlažbu. Možná hledáte pevné terče pod dlažbu, stavitelné terče pro terasová prkna nebo nivelační terče.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů
Zobrazeno 1 - 28 ze 28 produktů

Nivelační podstavce a terče pod dlažbu, usnadní výškové uložení dlažby.

K tomu účelu jsou vyrobeny. Nivelační podstavce a terče pod dlažbu umožní snadné vyspádování venkovní dlažby i na nerovném terénu. Jsou určené pro velkoformátové druhy venkovní dlažby. Terče pod dlažbu jsou vhodné pouze pro malý zdvih, do 200mm. Při větších výškách se používají nivelační podstavce složené z více dílů, a to až do výšky 935mm.

Hlavy podstavců i terčů jsou opatřeny křidélky pro dodržování konstantní spáry mezi dlaždicemi. Po položení celé plochy je možné provádět korekci výšky jednotlivých podstavců pomocí speciálního klíče, bez nutnosti nadzdvihávat samotné dlaždice.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.