Stavitelné terasové terče

Stavitelné terasové terče mají hlavu opatřenou dorazem pro usazení nosných trámů. Na rozdíl od křidélek u stavitelných terčů pod dlažbu je tento doraz na hlavě jediný a excentrický. Po položení trámu prochází osa trámu osou terasové podložky. Trámy lze k terčům přišroubovat. 

Rektifikační terče pod terasová prkna jsou výškově stavitelné, proto se používají pro terén, který má různé úrovně. K ještě snazšímu spádování použijte nivelační terče, pod dlažbu na rovném podkladu vám postačí pevné terče.

Více informací
Poradíme Vám:
filter
Filtrovat produkty...
Seřadit:
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů
Zobrazeno 1 - 29 ze 29 produktů

Terasové podložky se samovyrovnávací hlavou usnadní práci

Nivelační terče pod dřevěnou terasu umožní pokládku na nerovný terén a zároveň snadné udržení požadovaného spádu. Nivelační podstavce lze použít až do výšky 935 mm. Jsou složené z několika dílů, čímž zajišťují dostatečnou pevnost. 

Výhody rektifikačních terčů pod terasu

Díky terasovým terčům se terasa provětrává. Bodové umístění terčů zabraňuje zadržování vody, což je u dřevěné konstrukce důležité. Díky výškově stavitelným terasovým terčům také vznikne pod terasou dostatečný technický prostor pro ukrytí kabeláže, potrubí nebo světel.

Kolik terčů na terasu potřebujete

Terče doporučujeme pokládat zhruba 80 cm od sebe, přičemž vždy musí být jeden pod každým koncem trámu. Pokud je tedy trám dlouhý cca 1 m, stačí vám 2 terče. U 160cm trámu budete potřebovat 3 terče. Podrobnosti si přečtěte v článku Jak pokládat terasu na terče.  

Terasové podložky od Stavebniny hrou

Z praxe víme, že klíčem k úspěchu při výstavbě domů jsou především kvalitní materiály. Nesnažíme se proto nabídnout nejnižší ceny, které by byly na úkor kvality, ale najdete u nás rektifikační terče pod terasová prkna, které jsme sami použili při výstavbě a jejich kvalitě věříme.

benefit
Odborné poradenství
29 let zkušeností v oboru, poradíme s výběrem po telefonu, e-mailu či na chatu.
benefit
Specialista na fasády
Zaměřujeme se na fasádní materiály a prvky pro dokončení stavby.
benefit
Návrh skladby materiálu
Popište nám váš záměr, navrhneme optimální skladbu materiálu a prvky.
benefit
Individuální nabídka
Větší konstrukce? Zhotovíme vám individuální cenovou nabídku.